NEWSLETTER

Jesteś dzinnikarzem? Wybierz firmy z których chcesz
dostawać informacje prasową wprost na własną
skrzynke e-mail.
ZAPISZ SIĘ

WYSZUKAJ

Nowy chrzan śmietankowy od Krakusa – sprytny sposób na udane Święta Wielkanocne

2017-04-05 12:40:23

Święta to czas spotkań w gronie rodzinnym. Wspólnym ich punktem jest bez wątpienia stół, bogaty w wielkanocne, tradycyjne potrawy i przysmaki. Wśród nich ważne miejsce zajmuje chrzan. Podkreśla smak dań i jest niezastąpiony, gdy chcemy dodać im wyrazistości. Dlatego w żadnym domu chrzanu na stole zabraknąć nie może. Aby jego wyjątkowym smakiem mógł się cieszyć każdy – warto przygotować się także na przyjęcie miłośników wariantów delikatniejszych, bardziej łagodnych i obok tradycyjnego, postawić na stole słoiczek nowego chrzanu śmietankowego. Krakus stworzył go właśnie z myślą o smakoszach łagodniejszych przypraw i dodatków.

Chrzan śmietankowy Krakus – to sprytny sposób na udane święta i inne okazje. Można w nim wyczuć delikatne wiórki chrzanu, jednocześnie jego smak jest łagodniejszy od chrzanu tradycyjnego. Stanowi doskonałą alternatywę dla wszystkich, którzy wolą delikatniejsze warianty chrzanowej przyjemności. Docenią go też osoby, dla których liczy się jakość i gwarancja dobrego smaku tradycyjnej kuchni, ponieważ nowy chrzan śmietankowy Krakus to produkt o unikalnej recepturze bez zagęstników. Doskonale sprawdza się, jako dodatek do dań głównych, przekąsek oraz sałatek. To niezbędny dodatek na każdym stole, jeśli chcemy mieć naprawdę smaczne i udane Święta Wielkanocne.

Krakus ma też w swojej ofercie chrzan tradycyjny, przygotowany w całości z korzenia oraz chrzan z żurawiną, będący ciekawym połączeniem ostrego smaku chrzanu ze słodyczą owocu, a także ćwikłę z dodatkiem chrzanu. Wystarczy wybrać ten ulubiony, wziąć łyżeczkę, sięgnąć do słoiczka i cieszyć się niepowtarzalnym smakiem!

WSPÓŁPRACUJEMY z:

Zaufali nam: